MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 9166442
nr 916 6442
Chiffonjé
1800-tal, valnöt, längd: 104 cm, djup: 54 cm, höjd: 145 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:52:50
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)